АДМІНІСТРАТИВНА КОМІСІЯ

П Р О Т О К О Л   №  01

засідання адміністративної комісії  виконкому Чорнотисянської

сільської ради

с.Чорна Тиса                                                                 20.06.2017 р

Присутні:

Кувік  Михайло Іванович -   голова комісії

Передарюк Олена Михайлівна – секретар комісії

Члени комісії:

1.Теличук Дмитро Васильович

2.Павлючок Іван Іванович

3.Спасюк Олексій Степанович

4.Попюк Іван Іванович

5.Репарюк Іван Іванович

6.Мінянчик Йосип Йосипович

7.Манівчук Роман Миколайович

8.Карабчук Іван Олексійович

9.Максим’юк Василь Васильович

Запрошені:  Дорунда В.В.  – мешканка с. Чорна Тиса , вул. Ів.Франка  № 553

Слухали:  голову комісії , який   повідомив  присутніх, що до адміністративної комісії надійшов протокол про адмінпорушення на  мешканку с. Чорна Тиса , вул. Ів.Франка  № 553 Дорунда Василина Василівна , яка здійснила неправдивий виклик  працівників поліції, а саме: зателефонувавши на спецлінію поліції «102» та повідомила про те, що у неї виник конфлікт з її чоловіком Дорунда М.Д. та потребує допомоги працівників поліції, хоча такого факту насправді не було, чим своїми діями скоїла адміністративне правопорушення передбачене ст.183 КупАП.

Слухали:  мешканку с. Чорна Тиса вул. Ів.Франка № 553 Дорунда В.В., яка пояснила, що  близько о 13.00 год.її не було вдома, коли повернулася до дому у них з чоловіком виник конфлікт і перебуваючи  у знервованому стані зателефонувала на спецлінію «102».

Слухали: члена комісії  Карабчука І.О., який запропонував за вчинення даного адмінпорушення накласти адміністративне стягнення у вигляді накладення штрафу три неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Голова комісії                                                Кувік М.І.

Секретар комісії                                            Передарюк О.М.

П О С Т А Н О В А   №  01

засідання адміністративної комісії  виконкому

Чорнотисянської                                 сільської ради

с.Чорна Тиса                                                                   20.06.2017 р

Відповідно  ст.183 КУпАП.   Кодексу України про адміністративні правопорушення (завідомо неправдивий виклик спеціальної служби) громадянкою  Дорунда В.В.  мешканкою  с.Чорна Тиса вул. Ів.Франка, 553 , адміністративна комісія ,

постановляє:

1. За порушення ст.183   Кодексу України про адміністративні правопорушення (завідомо неправдивий виклик спеціальної служби) на Дорунда В.В. мешканки с.Чорна Тиса вул. Ів.Франка №553 адміністративне стягнення у вигляді накладення штрафу три неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Голова адмінкомісії                                            М.І.Кувік