Інформація про конкурс для студентів

Доброго дня!

Просимо розмістити на сайті Чорнотисянської сільської ради http://chorna-tysa.rada.org.ua/ інформацію про конкурс для студентів с. Чорна Тиса (очної та заочної форми навчання), переможець якого отримає оплату одного року навчання в українському ВНЗ.
Наразі відкриті 2 номінації. Участь у конкурсі безкоштовна.

Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах.

Деталі конкурсу можна прочитати за посиланням:

Можливий текст новини для сайту:

Назва новини: Інформація про надання гранту для студентів  Закарпатської області для сплати навчання

Текст новини:

“До уваги студентів с. Чорна Тиса, що навчаються у вищих навчальних закладах України, очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна.

Наразі є два гранти, в залежності від спеціалізаціі навчання. Ознайомитися з завданням та умовами можна за наступними посиланнями:

Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: grant@cybershark.com.ua

З повагою,
оргкомітет проекту Scholarship в Україні”

Сподіваємось, що саме Ваші студенти стануть переможцями й отримають сплату навчання.
Якщо необхідно - можемо надати більше інформації про конкурс, умови чи відповісти на запитання.

Дякуємо за підтримку нашого соціального проекту!

Бернацький Олексій,
директор ТОВ СайберШарк та один з ініціаторів проекту Scholarship в Україні

p.s. Наразі, нашу ініциативу інформаційно підтримали наступні вищі навчальні заклади (розмістивши  інформацію про конкурс на своїх сайтах та на офіційних сторінках у соц мережі Фейсбук). Серед них:

• Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка
  • Подільський державний аграрно-технічний університет
  • Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
  • Вінницький соціально-економічний інститут Університету "Україна"
  • Ужгородський національний університет
  • Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського
  • Маріупольський державний yніверситет
  • Житомирський державний технологічний університет
  • Бердянський державний педагогічний університет

Сподіваємося й на вашу інформаційну підтримку! Якщо необхідно, можемо надати посилання цих та іншиз ВНЗ або підготувати текст новини спеціально для вашого сайту.

Ще раз дякуємо за співпрацю!