ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Нагадуємо, що недотримання Правил благоустрою підпадає під ст. 152 КУпАП, якою передбачено накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Порушеннями правил благоустрою вважаються: неналежний санітарний стан територій; влаштування звалищ побутового та будівельного сміття на  прилеглій та дворовій території (до уваги – особливо в районі приватного сектора); стоянка транспортних засобів на газонах; самовільне розміщення на спорудах, стовпах, опорах та інших не відведених для цього місцях оголошень, плакатів, об’яв; відсутність відповідного дозволу на розміщення реклами; несвоєчасне косіння об`єктів рослинного карантину, забур’яненість; відсутність договорів на вивезення сміття або сплати за надані послуги.

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

З метою належного санітарного  очищення   села Чорна    Тиса, проводиться укладання договорів по вивезенню твердих побутових відходів (в  бухгалтерії сільської ради)

Порядок та графік вивезення ТПВ буде узгоджуватись    безпосередньо під час укладання договору.

За несанкціоноване   викидання  сміття буде  стягнено штраф  згідно  чинного законодавства.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном  +380966774630

Адміністрація ВЖКП.

Просимо мешканців нашого села з розумінням та відповідальністю   поставитись до  даного питання.

Про проведення позачергової сесії Дата створення: 15:03 08.06.2018
Інформація про конкурс для студентів Дата створення: 10:45 23.04.2018