Повідомлення про оприлюднення

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Зміст проекту:

Проект  рішення Чорнотисянської сільської ради  «Про встановлення місцевих  податків та зборів на території Чорнотисянської сільської ради на 2018 рік.

Адреса розробника:

Чорнотисянська сільська рада,с.Чорна Тиса, вул. Центральна 170 «а» Рахівського району Закарпатської області, тел..(03132) 44-2-08;

Спосіб оприлюднення:

Проект регуляторних актів з відповідним аналізом регуляторного впливу  відповідно до вищевказаних проектів рішень можна ознайомитись на інформаційному стенді в приміщенні сільської ради

Строк приймання зауважень та пропозицій:

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до розгляду протягом місяця з моменту оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

Спосіб надання зауважень та пропозицій:

Письмово.

Перелік документів для ознайомлення:

1. Проект  рішення Чорнотисянської сільської ради  «Про встановлення місцевих  податків та зборів на території Чорнотисянської сільської ради на 2018 рік.

2.Аналіз регуляторного впливу.

3.   Проект  рішення Чорнотисянської сільської ради «Про   затвердження Правил Благоустрою,забезпечення чистоти та порядку на території населеного пунктуЧорнотисянської  сільської  ради».

4.Аналіз регуляторного впливу.