Рішення "Про розгляд випадку щодо жорстокого Поводження із твариною."

У К Р А Ї Н А

ЧОРНОТИСЯНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

РАХІВСЬКОГО РАЙОНУ   ЗАКАРПАТСЬКОЇ    ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й        К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  13.06.2018  року.  № 09  

с. Чорна Тиса

 

Про розгляд випадку щодо жорстокого

Поводження із твариною.

 

            Керуючись  Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 9 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»  , виконком сільської ради

                                                 в и р і ш и в:

Через засоби масової інформації ознайомити населення с.Чорна Тиса про недопущення дій, щодо жорсткого поводження із тваринами та адміністративної і кримінальної відповідальності за такі дії опублікуванням на сайті ради із статтей відповідних законів.

Повідомити на сайті сільської ради та дошці оголошень власників свійських тварин про адміністративну відповідальність за знаходження (перебування) тварин без догляду господаря по за межами дворогосподарств.

Заборонити:

-  випас худоби на чужих земельних ділянках, на землях загального користування, вздовж узбічь вулиць, на території об’єктів комунальної власності ( школи, садики і т.п.);

- залучати малолітніх дітей до випасу коней ( як тварин підвищеної небезпеки).

       4. Зобов’язати власників коней випасати коні на полонинах  окремо від корів пін наглядом пастуха, в зв’язку із численними скаргами громадян, які випасають ВРХ на полонинах, щодо неконтрольованого випасу коней між стадами корів, що нерідко призводить до травмування ВРХ та пов’язані з цим шкоди.     

        5. Провести у вересні-жовтні виводку коней з метою ідентифікації та клінічного огляду тварин. До процесу виводки коней запросити спеціалістів  вет лікарні смт.Ясіня.

Сільський голова:                                                               І.Д.Павлючок

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *