рішення Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки  та затвердження   розміру  втрат сільськогосподарс

У К Р А Ї Н А

ЧОРНОТИСЯНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

РАХІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЗАКАРПАТСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ПОЗАЧЕРГОВА ДВАДЦЯТЬ  ЧЕТВЕРТА   СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від  02 травня 2018   року                         № 431

с. Чорна Тиса

Про затвердження проекту землеустрою

щодо зміни цільового призначення

земельної ділянки  та затвердження  

розміру  втрат сільськогосподарського

виробництва.

            Відповідно до Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» статті 26 п. 34 і статей 12, 20  земельного Кодексу України та у зв’язку із зверненням мешканця  села Чорна Тиса вул. Борканюка,  850  П.І.П. сесія Чорнотисянської  сільської ради    

                                                    в и р і ш и л а:

Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  цільове призначення якої змінюється із  земель наданих у власність для ведення особистого селянського господарства у землі для   розміщення та експлуатації основних,  підсобних і допоміжних будівель та споруд переробної, машинобудівної та іншої промисловості .

Змінити цільове призначення земельної ділянки гр.  П.І.П., мешканцю с. Чорна Тиса, вул. Борканюка, 850 загальною площею 0.05 га на території с. Чорна Тиса, вул.  Центральна із земель наданих у власність для ведення особистого селянського господарства (витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності,   реєстраційний номер   1456178421236 від 04.01.2018 р.) у землі для розміщення та експлуатації основних,  підсобних і допоміжних будівель та споруд переробної, машинобудівної та іншої промисловості.  

Затвердити та сплатити втрати сільськогосподарського виробництва спричинені  вилученням сільськогосподарських угідь  на загальну суму 1206.79 грн.,  в місцевий бюджет Чорнотисянської сільської ради.

Рекомендувати громадянину звернутися, для оформлення відповідної землевпорядної документації  в організації, які мають дозволи (ліцензії) для проведення відповідних робіт.

        За дане рішення проголосувало - 14  депутатів

        Проти немає,  рішення прийнято одноголосно.

              Сільський голова:                                  І.Д. Павлючок

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *