30 сесія сьомого скликання

ТРИДЦЯТА СЕСІЯ  СЬОМОГО   СКЛИКАННЯ

Від  05 жовтня  2018 року            №  499

«Про передачу в оперативне управління

приміщення амбулаторії та транпортного засобу

КНП Рахівському   Центру ПМСД».

Відповідно до ст. 32, 42 і60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , ст. 35 Закону України «Про власність», підпункту  «а» пункту 3 частини І статті 89 Бюджетного кодексу України,та на виконання Закону України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості» , з метою передачі закладу охорони здоров’я Чорнотисянської сільської ради, сесія сільської ради

в и р і ш и л а:

1. Передати в оперативне управління КНП Рахівському Центру первинної медико-санітарної допомоги – приміщення амбулаторії , яка розташована за адресою: Рахівський район , с. Чорна Тиса, вул. Центральна,150 А , площею 148 м. кв. та транспортний засіб УАЗ-3741 , АО 80-16 АР   строком на три  роки.

Балансова вартість приміщення амбулаторії складає 277 259 грн. (станом на 01.10.2018 р.), залишкова вартість – 77 245 грн. (станом на 01.10.2018 р.).

2. Контроль за виконання даного рішення залишаю за собою.

За дане рішення проголосувало:  за- 10 депутатів,

проти-немає,  утримались –немає.

Сільський голова:                                            І.Д. Павлючок.

ТРИДЦЯТА  СЕСІЯ    СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

від  05 жовтня 2018 року           №  498

c. Чорна Тиса

Про внесення змін у рішення № 253  від 10.07.2017 року

15 сесії сьомого скликання  «Про затвердження ставок

земельного податку,  встановлення пільги  зі сплати

земельного податку та земельні  ділянки, які не підлягають

оподаткуванню земельним податком на 2018 рік»  в пункті 7.3.

Керуючись  статтею 277 п. 1 Податкового кодексу України ,   пп. 24 п. 1 ст. 26 Закону України,  «Про місцеве самоврядування в Україні»,   сесія Чорноти-сянської сільської  ради

в и р і ш и л а :

1. Внести зміни у рішення № 253  п’ятнадцятої  сесії сьомого скликання  від 10.07.2017 року «Про затвердження ставок земельного податку,  встановлення пільги  зі сплати земельного податку, та земельні ділянки, які не підлягають оподаткуванню земельним податком на 2018 рік» в пункті 7.3    і викласти у такій редакції:
  • ставка податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів (нормативна грошова оцінка яких не проведена), встановлюється у розмірі 0.3 відсотків від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.

2.Оприлюднити дане  рішення та на офіційному сайті Чорнотисянської  сільської  ради та у районній газеті «Зоря Рахівщини».

3. Контроль за правильністю обчислення, повнотою та своєчасністю сплати до сільського бюджету місцевих податків здійснюється Рахівською державною податковою інспекцією Головного управління ДФС у Закарпатській області.

1. Дане рішення набирає чинності з моменту його публікації.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на  планово-бюджетну комісію.

За дане  рішення  проголосувало:

за   10 депутатів, проти немає

рішення прийнято одноголосно.