Засідання виконавчого комітету 2019 рік

ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕ

Від  26 січня  2019 року                  № 2

Про роботу директора СБК

с.Чорна Тиса за 2018 рік.

Заслухавши та обговоривши інформацію директора СБК «Про роботу СБК с. Чорна Тиса »  виконком сільської ради відмічає, що робота по даному питанні  проводиться на не задовільному рівні.   Виходячи із вищенаведеного та керуючись Законом України   «Про  місцеве самоврядування в Україні» виконком сільської ради

в и р і ш и в :

1. Інформацію директора СБК с. Чорна Тиса О. М. Передарюк

прийняти до уваги.

1. Роботу директора СБК визнати не задовільною.
  2. Про прийняте рішення виконкому Чорнотисянської сільської ради повідомити відділ культури Рахівської РДА.
  3. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну

соціально-культурну  комісію.

Сільський голова:                                      І. Д. Павлючок

ЧОРНОТИСЯНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

РАХІВСЬКОГО РАЙОНУ   ЗАКАРПАТСЬКОЇ    ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й        К О М І Т Е Т

від  26.02. 2019  року.                        №  5.

Про подання клопотання

щодо представлення багатодітної  матері

до присвоєння почесного

звання України « Мати – героїня»

Відповідно до закону України « Про державні нагороди»,  Указів Президента України  від  29.06.2001 року № 476 / 2001 « Про почесні звання України», від  28.07.2007 року № 674/ 2007 « Про  внесеня змін  до  положення про  почесні звання України»  керуючись статтею 39 Закону України  « Про  місцеве  самоврядування в Україні»  заслухавши інформацію  секретаря сільської ради  Гринюк Марії  Василівни про  подання клопотання перед  Рахівською   райдержадміністрацією  щодо  представлення до присвоєння почесного  звання  України « Мати – героїня » Павлючок Олени Андріївни   матері шести дітей та розглянувши відповідний  пакет документів, виконком Чорнотисянської  сільської  ради

вирішив:

1. Подати клопотання до Рахівської   райдержадміністрації щодо  представлення  багатодітної  матері,  мешканки села Чорна Тиса вул. Борканюка, 804, Павлючок Олени Андріївни матері шести дітей до  присвоєння почесного  звання  « Мати  - героїня » за вагомий  особистий внесок у виховання дітей у сім’ї.

2. Контроль за виконанням цього рішення  покласти на секретаря  виконкому Гринюк Марію Василівну.

Голова виконкому :                                                            І.Д. Павлючок

ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

Від  26 лютого  2019 року                               № 4

«Про визначення видів безоплатних

суспільно – корисних робіт для осіб,

які засудженні до громадських робіт

на 2019 рік ».

Керуючись п.2 ст. 38 та п.1. ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 56 КК України виконком Чорнотисянської сільської ради

в и р і ш ив :

1. Затвердити види безоплатних суспільно - корисних  робіт для осіб, які засуджені до громадських робіт на 2019 рік. (Перелік додається).
  2.  Контроль даного рішення на  директора ВЖКП с. Чорна Тиса.

Сільський голова:                                                       І.Д.Павлючок.

Перелік безоплатних

суспільно–корисних робіт

на 2019 рік

1. Розпиловка та рубка дров для опалення   установ комунальної власності.

2. Робота по ліквідації стихійних лих, стихійних несанкціонованих сміттєзвалищ та упорядкування  території сміттєзвалища села.

3. Благоустрій та озеленення території села Чорна Тиса, зон відпочинку, придорожніх смуг.

4. Інші доступні види трудової діяльності.

Сільський голова                                                              І.Д. Павлючок.

ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

Від  26 лютого  2019 року                               № 3.

«Про затвердження переліку оплачуваних

суспільно – корисних робіт та об’єктів

на 2019 рік »

Керуючись п.2 ст. 38 та п.1. ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 31-1, 321-1 КУпАП виконком Чорнотисянської сільської ради

в и р і ш ив :

1. Затвердити перелік оплачуваних суспільно – корисних робіт та об’єктів на 2019 рік, які будуть проводитись особами, які  вчинили адміністративне правопорушення.

Перелік робіт додається:

Сільський голова:                                                       І.Д.Павлючок.

Перелік оплачуваних

суспільно–корисних робіт та об’єктів

на 2019 рік

1. Благоустрій  та озелення  населеного  пункту, об’єктів  соціальної  сфери, кладовищ, зон відпочинку і туризму, культових   споруд, придорожніїх  смуг.

Прибирання прибережних смуг річок, потоків, упорядкування сміттєзвалищ.

2. Виконанню  робіт з  відновлення  та благоустрою природничих  джерел і водоймищ, русел річок,  укріплення дамб, мостових  споруд.

3. Ремонт місцевих  грунтових  доріг (  підсипка річковим гравієм), очистка  кюветів,  узбіч доріг.

4.  Впорядкування місць меморіального  поховання, які  мають офіційний статус.

5.  Попередження повені і паводків у селі та ліквідації  наслідків а саме:

-  Очисткка русел річок, потічків;

-  Розчистка від дерев та кущів островів на річках;

-  Розчистка берегів річок, мостків;

- Очистка від  паводкового  сміття , скверів,  кладовищ,  територій громадського  користування ;

- Вантажно -  розвантажувальні  роботи з  вивозу після паводкового  сміття;

- Упорядкування  смітників та сміттєзвалища.

6.  Капітальний та поточний ремонт підзвітних установ.

Сільський голова                                                              І.Д.Павлючок.