засідання 10 виконкому 2019 р.

ЧОРНОТИСЯНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

РАХІВСЬКОГО РАЙОНУ   ЗАКАРПАТСЬКОЇ    ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й        К О М І Т Е Т

від  29.10. 2019  року.                       № 25.

Про підсумки роботи із зверненнями

громадян, що надійшли до виконкому

сільської ради протягом  9 місяців 2019 року.

Заслухавши інформацію  секретаря виконкому  сільської ради  Гринюк Марію  Василівну про  проведену роботу із зверненнями громадян та виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про  першочергові заходи  щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права громадян на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»  виконком сільської  ради

вирішив:

1. Інформацію секретаря виконкому сільської ради Гринюк М.В. прийняти до уваги.

2. Виконкому сільської ради і в наступному не допускати зволікань при розгляді звернень громадян, щоб не продовжувати повторні звернення.

Сільський голова :                                                            І.Д. Павлючок

Д О В І Д К А

секретаря  сільської ради  на засідання виконкому « Про  підсумки  роботи  із  зверненнями  громадян, що  надійшли до  виконкому сільської ради   протягом  9 місяців 2019 року».

Виконком сільської ради  працює над виконанням вимог  Закону України « Про  звернення громадян, Указу  Президента України»  від 7 лютого  2008 року №  109 / 2008  « Про   першочергові  заходи  щодо  забезпечення  реалізації та гарантування  конституційного права  громадян  на звернення  до органів  державної влади  та органів місцевого самоврядування»

На протязі 9 місяців 2019 року  до виконкому  поступило 99 письмових звернень громадян,  з них :

77 -  це земельні питання;

8 - про  направлення земельної комісії для розгляду питання, щодо  під’їздної дороги до житлових будинків ;

- звернення від жителів села : «Про присвоєння Мати-героїні» -3, «Про виділення допомоги на ремонт мостів, доріг, школи, ».

6 –  про присвоєння адресного номера на житлові будинки.

Виконкомом сільської ради  звернення розглядаються  в терміни,  передбачені  законом.  Якщо   в термін звернення не  розглянуто  за поважних  на це  причин,  то обов’язково про це  письмово повідомляється заявнику.

На особистому прийомі в  сільського голови було 2467  чоловік  по різних питаннях, а  найбільше - це виділення матеріальної допомоги.

За 9 місяців 2019 року   видано  2295 різних довідок, більшість із яких  на різні соціальні виплати:  про склад сім’ї ,  розмір  житлової площі  та земельної ділянки.

Зареєстровано  28 народжень, 12 шлюбів та 28 смертей . Вчинено  116 нотаріальних дій. У виконкомі  сільської ради  прийом громадян  проводиться  майже щоденно,  жодного разу не було відмовлено в прийомі  громадян, якщо  вони  звернулися в  сільську раду.

Дуже  багато громадян  звертаються  в сільську раду   за  приватизацією  своєї  земельної ділянки,  виділенням матеріальної допомоги .

За   9 місяців 2019 року  таких допомог  виділено  73  громадянам.

Виконком і надалі буде  аналізувати  свою  роботу із  зверненнями  громадян  з метою, щоб не виникали  повторні звернення,  не допускати  зволікань при  розгляді  звернень  громадян, вирішувати своєчасно на місцях питання, що  належить   до компетенції виконкому сільської ради.

Секретар виконкому.                                                                    М.В. Гринюк.