Про затвердження символіки громади с.Чорна Тиса

ШІСТНАДЦЯТОЇ  СЕСІЇ  СЬОМОГО   СКЛИКАННЯ

від “  07 ”  серпня  2017 року           № 275

Про затвердження символіки

громади с.Чорна Тиса

Керуючись  ст.22 Закону України  «Про місцеве самоврядування  в Україні»  сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити символіку  громади с.Чорна Тиса : герб, прапор. (опис

додається).

2. Контороль за виконанням покласти на  постійні соціально-культурну,

планово-бюджетну  та узгоджувально-земельну комісії.

Сільський голова                                                                    І.Д.Павлючок

рішення сільської ради

від 07.08.2017р.№ 275

РОЗ’ЯСНЕННЯ

ДО СИМВОЛІКИ  ГРОМАДИ СЕЛА ЧОРНА ТИСА

Прапор -  прямокутне полотнище  (співвідношення довжини і ширини…. ) триколор блакитно-зелено-синього кольорів із зображенням у його центральній частині гербу громади та вишитої смужки з правої сторони, яка символізує колорит нашого краю. Блакитний колір символ - ясного , мирного неба, зелений – ліси нашого краю,символ - життя, синій  колір символізує -  річку, як символ – вічності та життя.

Герб  села Чорна Тиса складено на основі історичної довідки про село, являє собою форму щита.  Нижню частину герба увінчує прямокутник золотисто-жовтого кольору з написом зеленими буквами - с.Чорна Тиса.  Також в нижній частині  щита розташована річка, як символ вічності та життя. На серці щита знаходиться три ялинки, які найбільш поширені на околицях нашого села. На правому березі річки зображено фігуру гуцула в золотистому жупані, червоному та коричневому вбранні з символом гірського краю – трембітою. На проти зображені топірці, як символ знаряддя в умовах життя у горах гуцулів.

У мешканців Карпат едельвейс здавна був  символом – мужності та кохання. На задньому плані розташовані споконвічні гори та смарагдові ліси, що символізують – силу природи та розташування села. Завершує герб села – герб Закарпатської області.

Щит обрамований жовтою граню -  символ достатку та багатства.