Про звіт сільського голови про роботу виконавчого комітету сільської ради

ОДИНАДЦЯТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО   СКЛИКАННЯ

Від  04.01.2017 р.           № 202

Про  звіт  сільського  голови

про  роботу  виконавчого

комітету  сільської  ради

Заслухавши  та  обговоривши  доповідь  сільського  голови  Павлючка Івана Дмитровича  щодо  роботи  виконавчого комітету сільської ради,  сільська  рада  відмічає,  що  виконавчий  комітет  у  звітному  періоді  зміцнював  державну  і  трудову  дисципліну,  зміцнював  законність  на  селі, посилював  відповідальність  керівників  виробничих  підрозділів,  установ  і  організацій  села  по  подальшому  розвитку  населеного  пункту,  поліпшував  використання  матеріальних  ресурсів  і  роботу  установ  села.  Постійна  увага  приділяється  зміцненню  законності  на  селі,  охороні  громадського  порядку,  роботі  установ  села,  благоустрою  населеному  пункту.

За  2016 рік  проведено  12 засідань  виконавчого комітету,  на  яких  прийнято  27  рішення  з різних питань.  Особлива  увага  приділялась  одиноким  матерям,  багатодітним  сім’ям  і  дітям  з  неблагонадійних  сімей,  робітникам  із  шкідливими  умовами  праці  та  культурному  дозвіллі  молоді.  Щоквартально  на  засіданнях  виконкому  розглядається  і  аналізується  робота  по  зверненнях  громадян  у  виконкомі  сільської  ради.  Також  постійно  розглядаються  листи  і  затверджуються  заходи  з  районної  державної  адміністрації  і  районної  ради.  Систематично  заслуховується  робота  керівників  установ  села.

Керуючись  пунктом  9  частини  1  статті  26  Закону  України  « Про  місцеве  самоврядування  в  Україні »,  сільська  рада  вирішила:

1.  Схвалити  звіт  сільського  голови  І.Д.Павлючка  про  роботу  виконавчого  комітету  сільської  ради  за  звітний  період.

2.  Сільському  голові  та  виконавчому  комітету  сільської  ради,  працівникам  установ  села:

2.1  проаналізувати  підсумки  роботи,  намітити  конкретні  заходи  щодо  усунення  недоліків  у  роботі,  направляти  всі  зусилля  на  вирішення  назрілих  питань  економічного  та  соціального  розвитку  села;

2.2  дотримуватися  зміцнення  дисципліни  і  правопорядку  на  селі;

2.3  своєчасно  реагувати  на  зауваження  і  пропозиції  громадян,    систематично  інформувати  їх  про  свою  роботу,  виконання  прийнятих  рішень;

2.4  в  подальшому  приділяти  увагу  одиноким  матерям,  багатодітним  сім’ям  і  дітям  з  неблагонадійних  сімей;

2.5  продовжувати  практику  періодичного  заслуховування  керівників  установ  села  про  їх  роботу;

2.6  постійно  поліпшувати  і  удосконалювати  розгляд   письмових  та  усних  звернень  громадян,  виявляти  причини,  що  породжують  скарги  та  усувати  їх;

2.7  в  сільському  Будинку  культури  проводити  бесіди  та  лекіції  на  актуальні  теми  з  молоддю  села.

3.  Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  постійні  комісії  сільської  ради.

Сільський  голова                                                                       І.Д.Павлючок